Vartojimo kreditas – greitai suteikiama paskola didesniems, brangesniems pirkiniams. Rinkitės vartojimo kreditą, jei jau žinote, ką norėsite įsigyti ir kiek tai Jums kainuos. Pasinaudokite vartojimo kredito skaičiuokle, užpildykite paraišką ir gaukite kredito unijos pasiūlymą!

mėn.

Palūkanų norma: 10,5%

Sutarties sudarymo mokestis: 1%

BVKKMN: 12,10%

Paskolos kaina: 5615,12

Mėn. įmoka

231,88

Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

 

Bendros vartojimo kredito kainos skaičiavimo pavyzdys: jei suteikiamas 3 000 € kreditas, kai sutarties trukmė – 60 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 10,5 %, sutarties sudarymo mokestis – 2 %, tuomet bendros kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 11,97 %, bendra mokėtina suma – 3 928,90 €, mėnesio įmoka – 64,48 €.

 

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuojama laikant, kad kreditas yra išmokėtas sutarties pasirašymo dieną ir visą kredito laikotarpį sutarties sąlygos, palūkanos ir mokesčiai nekeičiami, o sutarties sąlygos vykdomos laiku.

 

 

mėn.

Palūkanų norma: 5%

Sutarties sudarymo mokestis: 1%

BVKKMN: 5,34%

Paskolos kaina: 53877,02

Mėn. įmoka

445,48

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

mėn.

Palūkanų norma: 5%

Sutarties sudarymo mokestis: 1%

BVKKMN: 5,34%

Paskolos kaina: 53877,02

Mėn. įmoka

445,48

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

X
Ačiū, Jūsų paraišką gavome.

Kam skirtas vartojimo kreditas?

Būsto remontui

Automobiliui

Atostogoms

Medicinai

Tvariems sprendimams

Jūsų norams!

Vartojimo kreditą galite gauti iki 14500 eurų, o įkeitus kilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, automobilį, – kredito suma gali siekti iki 30000 eurų! Nusprendę vartojimo kreditą grąžinti anksčiau laiko, už tai nemokėkite jokių papildomų mokesčių.

Paverskite svajones realybe!

Grąžinimo terminas – iki 5 metų
Išankstinio grąžinimo mokestis – 0 Eur
Metinė palūkanų norma – nuo 7,5 %*

*Tiksliausių sąlygų teiraukitės kredito unijoje.

Kaip veikia paraiškų sistema?

1

 

Pasinaudokite vartojimo kredito skaičiuokle

 

2

Užpildykite paraišką kredito unijos svetainėje

3

Gaukite kredito unijos pasiūlymą

4

Atvykite į kredito uniją ir pasirašykite sutartį

Pagrindinės sąlygos

Kredito suma

Iki 14 500 eurų.

Įkeitus kilnojamąjį turtą – iki 30 000 eurų.

Paskolos trukmė

Iki 60 mėn.

Palūkanos

Nuo 7,5 proc. – palūkanų norma yra nustatoma kiekvienu atveju individualiai, atsižvelgiant į kredito gavėjo mokumą, finansinį stabilumą, lojalumą unijoje ir kitus kriterijus. Gali būti taikoma kintama arba fiksuota palūkanų norma:

 • Kintama palūkanų norma nustatoma prie kintamos palūkanų bazės (atitinkamai 3, 6, 12 mėn. laikotarpio EURIBOR arba 12 mėn. UNIBOR12 indekso, arba kito Kredito unijos naudojamo indekso) reikšmės procentais pridedant Kredito unijos nustatytą maržą.
 • Fiksuota palūkanų norma taikoma visam kredito sutarties laikotarpiui.

Kredito grąžinimo grafikas

 • Linijinis metodas – kredito grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdas, kai kreditas grąžinimas lygiomis dalimis ir sumokamos palūkanos, apskaičiuotos nuo negrąžintos kredito dalies.
 • Anuiteto metodas – kredito grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdas, kai kredito gavėjas kredito unijai moka lygias įmokas, kurias sudaro grąžinama kredito dalis ir apskaičiuotų palūkanų dalis.

Užtikrinimo priemonės

Už kreditą gali būti įkeičiamas kilnojamasis turtas, indėlis, teikiamas trečiosios šalies laidavimas. Svarbu, kad įkeistas kilnojamasis turtas turi būti apdraustas turto draudimo bendrovėje.

Kredito sutarties mokesčiai kredito unijoje

 • Administravimo mokestis – vienkartinis kredito sudarymo mokestis.
 • Įsipareigojimo mokestis – mokestis, kuris skaičiuojamas nuo nepanaudotos (dar neišmokėtos) kredito dalies.
 • Sutarties keitimo mokestis – keičiant sutarties sąlygas gali būti taikomas vienkartinis sutarties keitimo mokestis.

Kitos galimos išlaidos

 • Turto draudimas – įkeičiamas turtas turi būti apdraustas turto draudimo bendrovės.

Kredito įmokų atidėjimas

Kredito gavėjas turi galimybę atsidėti kredito įmokų mokėjimą (išskyrus palūkanas) iki 3 mėn. šiais atvejais:

 • Kai nutrūksta kredito gavėjo santuoka.
 • Kai miršta kredito gavėjo sutuoktinis.
 • Kai kredito gavėjas ar jo sutuoktinis tampa bedarbiu arba netenka ne mažiau kaip trečdalio pajamų.
 • Kredito gavėjas pripažįstamas nedarbingu arba iš dalies darbingu Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme nustatyta tvarka.

Išankstinis kredito grąžinimas

Galėsite grąžinti visą kreditą ar jo dalį anksčiau nei sutartyje numatyti grąžinimo terminai bei atitinkamai bus sumažinta bendra kredito kaina, kurią sudaro likusio sutarties trukmės laikotarpio palūkanos ir išlaidos.

Reikalingi dokumentai

Pagrindiniai dokumentai

 • Reikalingas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas: pasas arba asmens tapatybės kortelė.
 • Kredito paraiška, kurią galima užpildyti atvykus į kredito uniją arba internetu.
 • Kredito gavėjų sutikimai dėl duomenų gavimo iš išorinių duomenų bazių.

Pajamų vertinimui

 • Dirbant pagal darbo sutartį – vertinamos ne trumpesnio kaip 6 mėn. laikotarpio darbo užmokesčio pajamos. Gali būti pareikalauta pateikti darbo sutartį, pažymą ar kitus pajamų gavimą patvirtinančius dokumentus.
 • Dirbant pagal darbo sutartį užsienyje – vertinamos ne trumpesnio nei 12 mėn. laikotarpio darbo užmokesčio pajamos. Turi būti pateikta darbo sutartis, banko sąskaitos išrašai, pažyma ar kiti pajamų gavimą patvirtinantys dokumentai.
 • Dirbant pagal verslo liudijimą, individualią veiklą, gaunant pajamos iš nuomojamo turto – vertinamos ne mažiau kaip pilnų dviejų veiklos metų pajamos. Gali būti vertinamos ir kito laikotarpio, tačiau netrumpesnio nei 6 mėn. pajamos. Šių pajamų gavimo patvirtinimui turi būti pateikiama veiklos vykdymo pažyma, pajamų deklaracijos, pajamų-išlaidų žurnalas, kvitai, banko sąskaitos išrašai bei kiti dokumentai.

Kitų finansinių įsipareigojimų vertinimui

 • Remiantis išorinių registrų informacija yra įvertinami kredito gavėjo kiti turimi finansiniai įsipareigojimai, paskolos.
 • Dirbant užsienyje, kredito gavėjas turi pateiki pažymą iš tos užsienio šalies išorinių šaltinių, duomenų bazių apie turimus finansinius įsipareigojimus.

 

Susipažinkite su bendra informacija apie taikomas palūkanų normas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kreditus suteikiame nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Patogiausias ir greičiausias būdas – kredito unijos interneto svetainėje užpildyti paraišką vartojimo kreditui gauti. Pateikite visus paraiškoje reikalaujamus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Kredito unijos darbuotojai su Jumis susisieks ir pateiks vartojimo kredito pasiūlymą.

Taip pat paraišką kreditui gauti galite pateikti atvykę į savo kredito uniją.

Taip, jeigu esate kredito unijos narys (-ė). Norint užpildyti kredito paraišką, el. bankininkystės „i-Unija“ sistemoje reikia atlikti šiuos žingsnius:

 • Prisijungus prie el. bankininkystės „i-Unija“, kairiame meniu punkte pasirinkti „Paraiškos ir dokumentai“.
 • Tada pasirinkti „Nauja paraiška“, paskirtis – „Vartojimo kreditas“ ir spausti mygtuką „Toliau“.
 • Tolimesniuose languose užpildyti duomenis apie kredito paraiškos teikėją, jo (-s) sutuoktinį (-ę), informaciją apie pajamas ir išlaidas. Žvaigždute (*) pažymėti laukai yra privalomi.
 • Pateikta paraiška pasirašoma tuo pačiu būdu, kuriuo asmuo prisijungė prie savo „i-Unija“ paskyros (mobiliuoju e. parašu, „Smart-ID“ arba vienkartiniu saugos kodu, gautu SMS žinute).

Pastaba: jeigu asmuo yra susituokęs – pateiktą vartojimo kredito paraišką privalo patvirtinti ir jo (-s) sutuoktinis (-ė). Jeigu sutuoktinis (-ė) yra el. bankininkystės vartotojas (-a), tai galima atlikti nuotoliniu būdu per „i-Uniją“. Priešingu atveju, reiks atvykti į kredito unijos klientų aptarnavimo vietą.

Bendra visų šeimos įsipareigojimų mėnesio įmokų suma negali viršyti 40 proc. visų per mėnesį gaunamų šeimos grynųjų pajamų.

Finansavimo galimybės ir sąlygos priklauso ir nuo mokumo istorijos bei įsipareigojimų vykdymo kreditoriams.

 • Gali būti reikalinga pažyma apie paskutinių 6 mėnesių darbo užmokestį ir darbo sutartis.
 • Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 6 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą.
 • Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas, bus reikalinga pajamų deklaracija, patvirtinta Valstybinės mokesčių inspekcijos.
 • Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamų gavimą.

Taip, gali būti suteikiamas asmeninis vartojimo kreditas, tačiau tokiu atveju bendra visų vartojimo kreditų mėnesio įmokų suma negali viršyti 20 proc. visų per mėnesį jūsų gaunamų grynųjų pajamų.

Dirbant pagal darbo sutartį, individualią veiklą ar pagal verslo liudijimą, bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Taip, vartojimo kreditas gali būti suteikiamas kredito gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas kita valiuta, kurios yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Taip, galima kreiptis dėl kredito dirbantiems ar gyvenantiems kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą, metinė pajamų deklaracija. Bus reikalinga pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Taip, LKU grupės kredito unijos teikia vartojimo paskolą saulės elektrinių įsirengimui, elektromobilio arba hibridinio automobilio įsigijimui, taip pat biokuro ar šilumos siurblio įsirengimui ir kitiems aplinką tausojantiems pasirinkimams.

Daugiau apie finansavimo sąlygas sužinokite užpildę paraišką vartojimo kreditui gauti kredito unijos interneto svetainėje arba kreipkitės į kredito uniją.