Specialistai asmeninius finansus pataria valdyti atsakingai ir siūlo sukaupti bent 3–6 mėnesių pajamų dydžio santaupas nenumatytiems gyvenimo atvejams, atostogoms ar svarbiems pirkiniams. Šią sumą kredito unija rekomenduoja investuoti į mažiausios rizikos priemones – indėlius. Terminuotasis indėlis yra vienas geriausių trumpalaikio (iki 5 metų) taupymo įrankių – saugus ir patogus būdas paskirstyti lėšas bei nelaikyti visų santaupų mokėjimo sąskaitoje.

Indėlių skaičiuoklė

mėn.

Palūkanų norma: 1,5%

Palūkanų suma: 7,50

Palūkanų suma/mėn.: 1,25

Iš viso:

1007,50

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs.

Indeliai Vienos didžiausių palūkanų Lietuvoje
20 metu patirtis Lankstus indėlio sutarties terminas nuo 7 dienų iki 5 metų
Pinigų išgryninimas visuose bankomatuose patraukliomis sąlygomis Nemokamas grynųjų pinigų įnešimas

Terminuotojo indėlio palūkanos gali būti išmokamos pagal Jūsų pageidavimą – kiekvieną mėnesį arba indėlio terminui pasibaigus.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami bei kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VšĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Indėlių palūkanos

Dėmesio!

Primename, kad terminuotojo indėlio sutartį galite sudaryti ne tik atvykę į kredito uniją, bet ir nuotoliniu būdu, naudojantis el. bankininkystės sistema „i-Unija“.

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi mažmeninių indėlininkų ir įmonių indėliai yra apdrausti VšĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“, tačiau tam tikriems indėliams gali būti taikomos išimtys, nurodytos VšĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“. Daugiau sužinokite interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Jūsų paprašyta kredito įstaiga taip pat jus informuos, ar tam tikri produktai yra apdrausti. Jeigu indėliai apdrausti, kredito įstaiga tai patvirtina sąskaitos išraše.

Apsaugos riba – iki 100 000 Eur vienam indėlininkui už visus vienoje kredito įstaigoje laikomus indėlius.

Visada galite nutraukti bet kokio tipo indėlį anksčiau laiko. Didžioji dalis kredito unijų leidžia tai atlikti internetu, naudojantis elektronine bankininkyste „i-Unija“. Atkreipiame dėmesį, kad nutraukiant indėlį anksčiau laiko, neteksite sukauptų ar priskaičiuotų palūkanų.

Terminuotiems indėliams dalinis lėšų išėmimas nėra galimas. Pamatyti, kokią dalį indėlio leidžiama atsiimti, galite savo elektroninėje bankininkystėje „i-Unija“, pasirinkę mygtuką „Atsiimti dalį“.

Terminuotojo indėlio sutartį galite sudaryti atvykę į kredito unijos klientų aptarnavimo vietas arba internetu, naudojantis elektronine bankininkyste „i-Unija“.

Kai kuriose kredito unijose galima padėti terminuotus indėlius eurais ir JAV doleriais. Tiksliausių sąlygų teiraukitės kredito unijoje.

Jums nieko dėl to nereikia daryti, sistema kito periodinio mokėjimo ieškos kitu nustatytu periodiškumu. Jeigu vis dėl to pageidaujate, kad lėšos būtų įmokėtos, atlikite papildymą naudodamiesi elektronine bankininkyste „i-Unija“.